02206 candidați (86%) au trecut de proba scrisă a concursului pentru ocuparea funcţiilor vacante de director/director adjunct din unităţile argeşene de învăţământ preuniversitar, concurs desfășurat miercuri, 12 octombrie. 23 de candidați au fost declarați respinși, nereușind să obțină punctajul minim admis la testul grilă. Potrivit informațiilor publicate pe site-ul ISJ Argeș, alți 4 candidați se află în curs de evaluare. Iată rezultatele, pe școli:

 

 

 


Candidați respinși
# BUTCULESCU CATALIN - ȘCOALA PRIBOIENI
# CATALIN ALEXE     - ȘCOALA ȘTEFAN CEL MARE        
# CEAUSU DAIAN – SCOALA “ION PILLAT” PITESTI
# CIRLANARU MARIA-VIORICA     -  GPP "TIC-PITIC" MIOVENI
# COJOCARU GEORGIANA EMANUELA  - CENTRUL DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CÂMPULUNG
# CRET IRINA EUGENIA - ȘCOALA CORBENI
# DAVID  ELENA -AMELIA - ȘCOALA VRĂNEȘTI-CĂLINEȘTI
# DEACONESCU LUMINITA - ȘCOALA UDA
# DIACONESCU GABRIELA CARMEN - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# DIACONU  MARIANA DANIELA - SCOALA POIANA LACULUI
# DICU MARIA- LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER CURTEA DE ARGEȘ
# ILIE TIBERIU - ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIROȘI
# NEACȘU TOMIȚĂ - ȘCOALA "NANU MUSCEL" CÂMPULUNG
# NICOLESCU DANA MANUELA - LICEUL TEHNOLOGIC  RUCĂR
# PERNIU MARIANA - ȘCOALA CĂLDĂRARU
# PETRISOR ALINA-ELENA - ȘCOALA LUNCA CORBULUI
# PREDA MARIANA – GPP "CASTELUL MAGIC" PITEȘTI
# VINTILA MARCEL - COLEGIUL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG
# VOICU CRISTIANA IONELA - ȘCOALA BRADU
# VOICULESCU NICOLAE - ȘCOALA VULTUREȘTI    
# ZAULET ELENA-MADALINA - GPP "PRIMII PAȘI" PITEȘTI

Candidați admiși
# ALBULEȚ  CLAUDIA - CENTRUL ȘCOLAR "SFÂNTUL NICOLAE" CÂMPULUNG
# ANASTASIE  STELIAN - LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CÂMPULUNG
# ANDRONE  MIRCEA - LICEUL TEHNOLOGIC VEDEA
# ANGHEL  CLAUDIA - IONELA – GPP "LUMINIȘUL PĂDURII" PITEȘTI    
# ARSENE CONSTANTIN - LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
# AVRAM IONELA CLEMENTINA COLEGIUL " ODOBESCU" PITEȘTI    
# BADEA  MARIA-CAMELIA - ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELEȚI-NEGREȘTI
# BADICA MARIA - ȘCOALA "LIVIU REBREANU" MIOVENI    
# BADICIOIU DAN MARIUS - ȘCOALA GIMNAZIALĂ COTMEANA
# BALASA VICTOR     - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIOFRÂNGENI
# BARBU EDUARD - ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBREȘTI
# BARBULESCU RENATA FLORENTINA - LICEUL TEORETIC COSTEȘTI
# BĂDICIOIU IULIANA MARIA    - LICEUL "DINU LIPATTI" PITEȘTI
# BEREVOIANU CONSTANTIN -    ȘCOALA "TOMA ARNĂUȚOIU" NUCȘOARA
# BIZON MARCELICĂ - ȘCOALA NR. 1 ALBEȘTII DE MUSCEL
# BODESCU ILEANA EUGENIA    - ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂICULEȘTI
# OGDAN STEFANIA – GPP "RAZĂ DE SOARE" PITEȘTI
# BRAN DANIELA CARMEN - COLEGIUL "ODOBESCU" PITEȘTI
# BRATU LUMINITA GEORGETA - ȘCOALA "NICOLAE IORGA" PITEȘTI
# BROȘTESCU MARIA - COLEGIUL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTI
# BUCELOIU-POPESCU LIGIA - ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBI
# BUCINICA  LACRAMIOARA - ȘCOALA RECEA
# BUICAN MARIUS GABRIEL - ȘCOALA GIMNAZIALĂ VULPEȘTI-BUZOIEȘTI
# BURHAN IONUT CRISTIAN - ȘCOALA  POIENARII DE MUSCEL
# BUSUROI MARIN VASILE - COLEGIUL "DIMITRIE DIMA" PITEȘTI
# BUTAC  LAURENTA – GPP "ISTEȚEL" PITEȘTI
# CACIULA GHEORGHE - ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLĂDEȘTI
# CALINESCU IOAN - LICEUL AUTO CURTEA DE ARGEȘ
# CATANA ION - ȘCOALA MUȘĂTEȘTI
# CEALÎCU SEBASTIAN-DORU    - COLEGIUL PEDAGOGIC  CÂMPULUNG
# CHIRITA DANIELA - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# CHIRIȚĂ MĂDĂLIN ȘCOALA STOLNICI
# CHITU VASILICA - ȘCOALA CICĂNEȘTI
# CIOBANU ELENA     - LICEUL "ASTRA" PITEȘTI
# CIOLANESCU DANIELA     - ȘCOALA PIETROȘANI
# CIORCHINA RUXANDRA- ȘCOALA LEORDENI
# CIRSTEA GABRIELA - COLEGIUL "DIMITRIE DIMA" PITEȘTI
# CIUCĂ EMILIA RODICA - CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ ARGEȘ
# CÎRSTINA MIRELA MIHAELA    - ȘCOALA BOTENI
# COCHINESCU MIHAELA  - ȘCOALA "GEORGE TOPÎRCEANU" MIOVENI
# COMAN MAGDALENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# CONSTANTIN MARIA MANUELA - ȘCOALA BOGAȚI
# CONSTANTINESCU AURA - ȘCOALA DRĂGANU
# CORBU IULIA LILIANA – GPP “PUI DE LEI” PITESTI
# CORODI SILVIU GEORGE – LPS "VIITORUL" PITEȘTI
# COSTACHE  AURELIAN - ȘCOALA "NEGRU VODĂ" PITEȘTI
# COSTACHE ELENA - COLEGIUL "DIMITRIE DIMA" PITEȘTI
# COSTESCU MARILENA FILOFTEIA - ȘCOALA "THEODOR AMAN" CÂMPULUNG
# COTOLAN BALANESCU CATALIN - ȘCOALA DRAGOSLAVELE
# CRETU CRISTIANA - COLEGIUL "COSTIN D. NENIȚESCU" PITEȘTI
# DANUT LEONTINA – GPP "CASTELUL FERMECAT" PITEȘTI
# DEONISE CORINA - LICEUL TEHNOLOGIC  MĂRĂCINENI
# DIACONESCU ADRIAN    - LICEUL TEHNOLOGIC COSTEȘTI
# DIACONESCU EUGENIU CRISTINEL    - LICEUL TEORETIC COSTEȘTI, SCOALA VULPESTI – BUZOIESTI
# DIMCEA AURELIA - CENTRUL DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ȘTEFĂNEȘTI
# DINCULESCU DRAGOS - ȘCOALA "MIRCEA CEL BĂTRÂN" PITEȘTI
# DINU RODICA - ȘCOALA RÂCA
# DOBRE MARIA CAMELIA - ȘCOALA "MATEI BASARAB" PITEȘTI
# DOBRIN MARIUS DANIEL- COLEGIUL "COSTIN D. NENIȚESCU" PITEȘTI
# DORCIOMAN MARIA – MAGDALENA- COLEGIUL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG
# DOROBANTU - DINA ROXANA – GEORGETA - ȘCOALA ȚIȚEȘTI
# DRAGUTESCU RAMONA - ȘCOALA COTMEANA
# DUCAN ELENA LILIANA - ȘCOALA ADMIS
# DUMINICA DUMITRU - ȘCOALA UDA
# DUMITRACHESCU MIHAI - ȘCOALA COȘEȘTI
# DUMITRASCU MARIA CATALINA - ȘCOALA "ION MINULESCU" PITEȘTI
# DUMITRAȘCU IRINA MARILENA - ȘCOALA "MIRCEA ELIADE" PITEȘTI
# DUMITRU  FLORICA - COLEGIUL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI
# ENACHE ANTONELLA - ȘCOALA CETĂȚENI
# EPURE DANIELA     - GPP "DUMBRAVA MINUNATĂ" PITEȘTI
# ERFULESCU DANA MIOARA - LICEUL "CONSTANTIN DOBRESCU" CURTEA DE ARGEȘ
# FIANU VALERIU IONUŢ - LICEUL "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
# FIRICA ADRIANA - ȘCOALA GRUIU-CĂTEASCA
# FLOREA STEFANA - COLEGIUL "VLAICU VODĂ" CURTEA DE ARGEȘ
# FLORESCU SEBASTIAN – VICTORIAN - ȘCOALA "MIHAI EMINESCU" PITEȘTI
# FRANTESCU VALENTIN IONUT - ȘCOALA UNGHENI
# FUSEA SORINEL IONEL  - LICEUL "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
# GHERGHE VASILICA - ȘCOALA "GEORGE TOPÎRCEANU" MIOVENI
# GHINESCU GHEORGHE - ȘCOALA "OPREA IORGULESCU" CÂMPULUNG
# GHINIȚĂ CRISTINA-CARMEN     - ȘCOALA CORBI
# GOBEJ ELENA - ȘCOALA "ADRIAN PĂUNESCU" PITEȘTI
# GORGOI VERGILIU - LICEUL TEHNOLOGIC  ȘTEFĂNEȘTI
# GREAVU MIRELA VASILICA -    LICEUL "CONSTANTIN DOBRESCU" CURTEA DE ARGEȘ
# HAIDUCU MARIAN - ȘCOALA "MIHAI EMINESCU" PITEȘTI    
# HIRICA  ROMULUS - ȘCOALA TIGVENI
# IANA ILIE    - COLEGIUL "VLAICU VODĂ" CURTEA DE ARGEȘ
# IANCU MIHAI - ȘCOALA "MIRCEA ELIADE" PITEȘTI
# ILINCA ADRIANA FLORICA – GPP "FANTEZIA" COSTEȘTI
# ILINCA NARCIS COSTINEL - ȘCOALA BĂLILEȘTI
# ION VALERIA - ȘCOALA BASCOV
# IONESCU ADRIANA - ȘCOALA MERIȘANI
# IONESCU ALEXANDRU - LICEUL "ION BARBU" PITEȘTI
# IONICĂ MARIA - LICEUL "ASTRA" PITEȘTI
# IRIMIA CARMEN     - GRĂDINIȚA SPECIALĂ "SFÂNTA ELENA" PITEȘTI
# IRIMIA DANIELA ELISABETA     - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# JANTA FLORENTINA – LPS CÂMPULUNG    
# LIFOE CLAUDIA MARIANA - ȘCOALA ALBEȘTII DE ARGEȘ
# LINTE RAMONA - PALATUL COPIILOR PITEȘTI
# LOGEL DUMITRU - ȘCOALA "MIRCEA CEL BĂTRÂN" PITEȘTI
# LUNGU VERONICA - ȘCOALA VLĂDEȘTI
# LUȚĂ DANIELA    COLEGIUL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTI
# MANEA ALINA RAMONA - COLEGIUL "IC. BRĂTIANU" PITEȘTI
# MANOIU MARILENA – GPP "FLORILE SOARELUI" MIOVENI
# MANOLOIU GABRIEL - ȘCOALA "ALEXANDRU DAVILA" PITEȘTI
# MARIA ROBERT MIHAIL - ȘCOALA LEREȘTI
# MARIN ALEXANDRU - ȘCOALA RĂTEȘTI    
# MARINESCU CORINA - LICEUL "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
# MAZARE NICOLETA MADALINA - ŞCOALA PODU DÂMBOVIŢEI
# MĂRĂȘOIU SILVIA IOANA - LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI
# MIELCESCU IULIA - COLEGIUL "MARIA TEIULEANU" PITEȘTI
# MIHAESCU MIHAI VALENTIN - COLEGIUL "AL. ODOBESCU" PITEȘTI
# MIHAI CRISTINA ELENA - LICEUL "DACIA" PITEȘTI
# MIHAI DANIELA – LPS "VIITORUL" PITEȘTI
# MINCIUNA TEODOR IONUT – GPP "FLOARE DE COLȚ" PITEȘTI
# MIŢARU MARIAN - ȘCOALA MĂLURENI
# MOCANU IOANA IONELA - ȘCOALA "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU" ȘTEFĂNEȘTI
# MOLEA GHEORGHE - ȘCOALA "MIRCEA CEL BĂTRÂN" CURTEA DE ARGEȘ
# MORARU CARMEN ADRIANA - LICEUL "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" PITEȘTI
# MUSTOCEA  CARMEN SIMONA - LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITEȘTI
# NECULAE MARIANA - ȘCOALA ALBOTA
# NECULAESCU CIPRIAN MIHAI - ȘCOALA "C.D. ARICESCU" CÂMPULUNG
# NECUTA EMIL - ȘCOALA "MIRCEA CEL BĂTRÂN" PITEȘTI
# NEDELCU ADRIANA - COLEGIUL TEHNIC CÂMPULUNG
# NEDELCU EMANUELA-MARICICA - ȘCOALA COȘEȘTI
# NEDELCU GABRIELA - LICEUL TEHNOLOGIC  STÂLPENI
# NEDELCU MILICA – GPP "ARMONIA" PITEȘTI
# NICULAE ADRIAN CONSTANTIN - ȘCOALA "NICOLAE BĂLCESCU" PITEȘTI
# NICUT OVIDIU GEORGE - LICEUL TEHNOLOGIC DOMNEȘTI
# NIRCU MARIAN - ȘCOALA BÂRLA
# NISTOR CARMEN MONICA - ȘCOALA VRĂNEȘTI-CĂLINEȘTI
# ODĂ ELENA - ȘCOALA "MATEI BASARAB" PITEȘTI
# OLTEANU GEORGETA-CRISTINA - ȘCOALA SUSENI
# OPREA NICOLAE     - LICEUL TEHNOLOGIC  STÂLPENI
# OPROIU ADRIANA - BIANCA - LICEUL TEORETIC PITEȘTI
# OTELEA EMILIA  - ȘCOALA CUCA
# PACIOIANU  DANIELA FLORINA – LPS CÂMPULUNG
# PADUREANU CORNELIU - ȘCOALA COTEȘTI-GODENI
# PANAIT ELENA - ȘCOALA AREFU
# PARGHEL  PETRE - COLEGIUL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG
# PASCU NICOLAE  - CLUBUL COPIILOR MIOVENI
# PAUN CRINA -  ȘCOALA DE MUZICĂ CÂMPULUNG
# PAUNESCU DANIEL - ȘCOALA STOENEȘTI
# PAVALOIU VIOLETA - CENTRUL ȘCOLAR "SFÂNTA FILOFTEIA" ȘTEFĂNEȘTI
# PETRE DANIELA  - GPP "CĂSUȚA POVEȘTILOR" PITEȘTI
# PICIU NICOLETA SILVIA - GPP "MICUL PRINȚ" PITEȘTI
# POPA ADINA FLORINA - ȘCOALA MIHĂEȘTI
# POPA ION CRISTIAN - LICEUL "CONSTANTIN DOBRESCU" CURTEA DE ARGEȘ
# POPESCU ANCA MIHAELA - ȘCOALA "BASARAB I" CURTEA DE ARGEȘ
# POPESCU IOANA - ȘCOALA "ION PILLAT" PITEȘTI
# POPESCU MADALINA - ȘCOALA OARJA
# POPESCU MARIA     - TIGVENI
# POPESCU MARIANA - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# POPESCU STELUȚA - ȘCOALA "NANU MUSCEL" CÂMPULUNG
# POSTELNICESCU CORINA GEORGETA – GPP "ARIPI DESCHISE" PITEȘTI
# PREDA IONICA - ȘCOALA ȘERBĂNEȘTI-ROCIU
# PREDA MARIOARA - COLEGIUL "DIMITRIE DIMA" PITEȘTI
# PRIOTEASA MARIANA - ȘCOALA HÂRSEȘTI
# PROCA DANIELA - ȘCOALA NR. 1 SCHITU GOLEȘTI
# PROCOPIU BIANCA CRISTINA - COLEGIUL  "ARMAND CĂLINESCU" PITEȘTI
# PUIU VALENTINA - ȘCOALA "REGINA MARIA" CURTEA DE ARGEȘ
# RADU CONSTANTIN ȘCOALA  ȚIȚEȘTI
# RADU GHEORGHE - COLEGIUL "CAROL I" CÂMPULUNG
# RADUTU ANA - "FERDINAND I" CURTEA DE ARGEȘ
# RAȚIU OLGA ELENA - ȘCOALA "TRAIAN" PITEȘTI
# RIZEA  MINERVA ELENA - ȘCOALA BASCOV
# ROSCA FLORENTINA – GPP  "SFÂNTUL NICOLAE" CÂMPULUNG
# ROSU ADELUTA ȘCOALA "MARIN PREDA" PITEȘTI
# SANDU  ELENA MONICA - ȘCOALA DAVIDEȘTI    
# SBÎRNEA MARIANA - COLEGIUL "MARIA TEIULEANU" PITEȘTI
# SERBAN  EMILIA     - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# SERBAN MARIANA – GPP  "SFÂNTA MARINA" CÂMPULUNG
# SERBANESCU GHEORGHE - ȘCOALA  GALEȘU-BRĂDULEȚ
# SIMION CONSTANTIN ROMULUS - ȘCOALA "MARIN PREDA" PITEȘTI
# SIMON GHEORGHE - SCOALA BROȘTENI-ANINOASA
# SÎRBU  LOREDANA - CLUBUL COPIILOR TOPOLOVENI
# SMADU GEORGETA DANIELA     - LICEUL TEHNOLOGIC DOMNEȘTI
# SOFRONIE CORNELIA  - ȘCOALA "VINTILĂ BRĂTIANU" ȘTEFĂNEȘTI
# SORA VALENTINA - ȘCOALA "LIVIU REBREANU" MIOVENI
# STANCU FLOAREA - ȘCOALA "AL. DAVILA" PITEȘTI
# STEFAN LUMINITA - ȘCOALA HÂRTIEȘTI
# STEMATE DANIEL - ȘCOALA "ION MINULESCU" PITEȘTI
# STIRBOIU SORINA LUMINITA - ȘCOALA "CAROL I" CURTEA DE ARGEȘ
# STOIAN LIDIA-  GPP "PRIMII PAȘI" PITEȘTI
# STOIAN PREDA TATIANA FLORICA - LICEUL TEHNOLOGIC COSTEȘTI
# STOICA RAMONA - ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ADRIAN PĂUNESCU" PITEȘTI
# SUSEANU IOANA SIMINA - COLEGIUL TEHNIC CÂMPULUNG
# ŞERBAN VASILE - ȘCOALA VULPEȘTI-BUZOIEȘTI
# TACHE ION-CRISTIAN - ȘCOALA SĂLĂTRUCU
# TANASE DANIELA - LICEUL "DACIA" PITEȘTI
# TANASESCU  MARILENA  IRIS - ȘCOALA "MIHAI EMINESCU" PITESTI
# TÂRȚĂU EUGENIA - GPP "LUMEA COPIILOR" TOPOLOVENI
# TOADER MARIA - ȘCOALA BUGHEA DE JOS
# TRUICA RODICA - ȘCOALA BĂBANA
# TUDOSESCU ELENA CRISTINA - LICEUL TEHNOLOGIC STÂLPENI
# TULEA ELENA CRISTINA - ȘCOALA "TRAIAN" PITEȘTI
# TURTUROIU MARIA LILIANA - LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI    
# URLUESCU ELENA - ȘCOALA ALBEȘTII DE ARGEȘ
# VASILESCU SOFIA - CLUBUL COPIILOR COSTEȘTI
# VISALOM-DONESCU MANUIELA GPP  "ACADEMIA PITICILOR" CURTEA DE ARGEȘ
# VISOIU LUMINITA - ȘCOALA CORBENI
# VITAN MARINELA PETRUȚA - GPP  "ALBĂ CA ZĂPADA" PITEȘTI
# VLAD ALIN LAURENTIU - ȘCOALA "I.L. CARAGIALE" PITEȘTI
# VLĂDĂU ROMU - LICEUL DE ARTE "DINU LIPATTI" PITEȘTI
# VOICU PELAGHIA MIHAELA - ȘCOALA MICEȘTI
# VOICULESCU DUMITRU ION -     LICEUL "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
# ZAHARIA NICOLAE - LICEUL "DAN BARBILIAN" CÂMPULUNG
Candidați în curs de evaluare
# BUCINICA  LACRAMIOARA - ȘCOALA IZVORU
# DIACONESCU EUGENIU CRISTINEL – SCOALA IZVORU
# DINUTA GHIORGHE - LICEUL CONSTRUCȚII DE MAȘINI MIOVENI
# DUMITRU NELU - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIOVENI
# MARGARIT ILEANA LICEUL CONSTRUCȚII DE MAȘINI MIOVENI
# SAVU MIHAELA GEORGETA - ȘCOALA SPECIALĂ  "SFÂNTUL STELIAN" COSTEȘTI
# STATESCU ION - ȘCOALA POIENARII DE ARGEȘ
# TANASOIU RIZON SIDONIA - ȘCOALA SLOBOZIA

Candidați neevaluați
ANA D. DUMITRU - LICEUL "ION CANTACUZINO" Pitești - MOTIVE MEDICALE

Absenți
# CARSTEA  GHEORGHE - ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
# GAVAN NICOLAE - ȘCOALA GIMNAZIALĂ CEPARI
# GEORGESCU NICOLAE  - ȘCOALA "TUDOR VLADIMIRESCU" PITEȘTI
# RETEVOI GHEORGHE VALENTIN - SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CURTEA DE ARGEȘ
# SANDRU CORNEL - ȘCOALA RUCĂR
    
  

(Postat octombrie 2016)

Scoli mediul rural

Scoli mediul urban

PUBLICITATE

Go to top